Konkurs zbliża się ku końcowi!

Kochani! Zbliżający się koniec naszego konkursu skłonił nas do małej refleksji i chęci podsumowania jego efektów. W ciągu dwunastu tygodni zdobyliśmy wielu wartościowych użytkowników, którzy stanowią dla nas ogromną wartość jako zaufani „apostołowie” polecający nasz serwis swoim rodzinom i znajomym. Cieszymy się, że siła drzemiąca w zaufaniu do osób najbliższych mogła się przenieść na naszą wartość – zostaliście naszymi klientami!

Do szczęśliwców, którzy najbardziej aktywnie promowali nasz serwis powędrowały aparaty, które jak pokazaliście nam na Facebook’u, robią piękne zdjęcia i pomogły Wam utrwalić wspomnienia z wakacji czy innych przyjemnych chwil. Nagrodziliśmy Wasz wysiłek już ośmioma aparatami, a dzisiaj ktoś z Was zgarnie następny! Natomiast z iPadów 2 mogą się cieszyć polecający miesiąca, którzy w ciągu dwóch miesięcy toczyli zawzięty bój o to, by być numerem 1 wśród wszystkich polecających. Jak Wam kochani podobają się iPady? Podzielcie się z nami swoimi refleksjami na Fb, byśmy mogli się już zastanawiać nad nagrodami na następny konkurs?

Nie zapominamy również o sprzedawcach, którzy przystąpili do naszej platformy i zaoferowali na niej bardzo różnorodne i ciekawe produkty. Przypomnijmy, że nagrodami za najwyższą sprzedaż w serwsie Mergeto jest tablica interaktywna i urządzenie wielofunkcyjne Panasonic. Mamy nadzieję, że te urządzenia usprawnią Waszą pracę. Dzięki tablicy interaktywnej będziecie mogli dokładnie zaplanować Co? i Kiedy? będziecie sprzedawać na Mergeto, a urządzenie wielofunkcyjne pozwoli Wam na wysłanie naszemu zespołowi listy produktów, które chcielibyście wystawić na naszych aukcjach ale nie macie na to czasu lub zasobów ;) Piszcie, pomożemy!

Oczywiście w ciagu tych dziewięciu tygodni prowadzenia „Grupobrania” nie obyło się bez małych zakrętów, ale tak to czasem bywa. Zapraszamy Was do dalszych zmagań, ponieważ zostały nam już tylko trzy aparaty, jeden iPad2, 1 tablica i jedno urządzenie wielofunkcyjne. Pamiętajcie również, że warto grać fair play, ponieważ w sieci nic się nie ukryje!

Milego dnia życzy Wam zespół Mergeto;)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.