Promocja z 50% rabatem dla sklepów internetowych

Od początku czerwca 2012 roku, startuje promocja dla sklepów internetowych chcących oferować swoje produkty w serwisie Mergeto.pl w oparciu o automatyczną integrację bazującą na plikach XML porównywarki Ceneo. Dla obecnych na platformie sklepów oraz nowych klientów, którzy podejmą współpracę z Mergeto.pl do końca września 2012 roku, obniżona zostaje o 50% prowizja od sprzedaży. Promocja obowiązywać będzie do końca 2012 roku. 

Wiedząc, że większość sklepów internetowych nie ma zasobów aby obsługiwać sprzedaż poprzez alternatywne kanały dystrybucji, Mergeto.pl udostępnia darmowy moduł do  automatycznej integracji sklepu za pomocą pliku XML, generowanego przez sklep do porównywarki Ceneo. Tym samym, sprzedawcy dostają do ręki narzędzie przy pomocy którego mogą sprzedawać w innowacyjnej formule aukcji grupowych, przy minimalnym nakładzie swojego czasu i pracy. Dodatkowo oferta sklepu jest automatycznie synchronizowana z szablonami aukcji grupowych w Mergeto.pl.

Po każdej zmianie ceny produktu w sklepie, aktualizowana jest cena i przedziały rabatowe w odpowiadającym temu produktowi szablonie aukcji. Nowa cena i rabaty pojawią się już przy kolejnym wystawieniu aukcji z szablonu  (automatycznym, gdy aukcje są cykliczne). W przypadku nowych produktów dodawanych przez sprzedawcę  do sklepu internetowego, będą one automatycznie importowane do Mergeto.pl w formie szablonów aukcji, o czym sprzedawca zostanie poinformowany drogą mailową. Po uzupełnieniu danych dot. cen dla poszczególnych przedziałów rabatowych będzie można wystawić aukcje dla tych szablonów za pomocą „kilku kliknięć”.

Promocją zostaną objęci wszyscy dotychczasowi klienci Mergeto.pl, którzy już zintegrowali swój sklep z platformą oraz wszyscy, którzy dołączą do końca września 2012. Warunkiem dodatkowym obniżenia prowizji w danym miesiącu (od czerwca do końca roku 2012) jest utrzymywanie co najmniej połowy oferty z pliku lub plików XML (liczonej jako średnia ze wszystkich dni kalendarzowych w miesiącu) w formie aktywnych aukcji grupowych.

Więcej o integracji poprzez pliki XML: http://info.mergeto.pl/integracja_xml/
Tabela prowizji obowiązujących od czerwca 2012: http://info.mergeto.pl/tut/cennik/

http://pracownicyzfilipin.pl

http://www.pracownicyzfilipin.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.