Wieczór panieński czyli ostatnie przedmałżeńskie szaleństwo…

Ceremonia ślubna oraz przyjęcie weselne to najpiękniejsze momenty w życiu każdej kobiety. Niestety są to też najbardziej stresujące chwile. Miesiące przygotowań, niezliczona ilość obowiązków, które ciążą na Pannie Młodej powodują ogromny stres. Dlatego wieczór panieński powinien być okazją do oderwania się od „weselnego szału”.

Zatem jak zaplanować wspaniałą zabawę i sprawić, żeby wrażenia po niej długo pozostały w naszych wspomnieniach?

Oto kilka pomysłów jakie udało nam się znaleźć w sieci:

Przyjęcie tematyczne

Wieczór w stylu hawajskim, orientalna przygoda, a może motyw przewodni z filmu? Każda z nas na pewno da się na to namówić. A jeżeli chcecie, żeby impreza była wielką niespodzianką dla Panny Młodej, wcześniej przygotujcie dla niej strój dopowiadający tematyce wieczoru, a potem wszystkie przebrane możecie razem ruszyć na miasto i podbijać serca napotkanych panów tzn. podbijać kluby oczywiście :P. Dobra zabawa gwarantowana, no i  na pewno nie będziecie wtapiać się w tłum :)

Relaks w SPA…

Zorganizujcie imprezę w salonie piękności, albo jeżeli wolicie zaproście profesjonalistów do domu. Do wyboru macie wiele rożnych zabiegów np. masaże (w grę wchodzi tylko przystojny masażysta :)), maseczki, zabiegi fryzjerskie z propozycjami interesujących fryzur dla Panny Młodej. Dobrym pomysłem może okazać się także zaproszenie przedstawicielki firmy kosmetycznej i zorganizowanie pokazu kosmetyków.

Kinowe imprezowanie

Jeśli macie ochotę spędzić ten wieczór przy jakimś ciekawym filmie, to przecież nie musicie siedzieć w domu! W kinie jest przecież zawsze ciekawiej! Wynajęcie małej sali w kinie studyjnym nie wiąże się z wielkimi kosztami, za to z wielkimi przeżyciami. Pomyślcie tylko – cała sala dla Was… A tradycyjny popcorn i colę zastąpcie szampanem i tortem czekoladowym. To będzie wymarzony wieczór dla kino-maniaczki :)

Ekstremalne przeżycia

Jeżeli dysponujecie trochę większymi funduszami, zaryzykujcie i postawcie na nietypowe rozrywki. Co powiecie na ekstremalny wypad w góry? Malownicza okolica sprzyja dobremu humorowi. Wyobraźcie sobie oglądanie tej bajecznej okolicy z kosza balonu, albo z awionetki… Moim zdaniem, zdecydowanie podniesie to poziom Waszych przeżyć. Może warto spróbować?

W Waszych planach oczywiście nie może zabraknąć prezentów dla Pany Młodej. Możecie się złożyć i kupić jej jeden większy upominek, albo niech każda z Was wymyśli coś specjalnego od siebie. Mamy dla Was kilka pomysłów :

  • Kolekcja dobrej marki kosmetyków do pielęgnacji ciała
  • Perfumy
  • Bielizna na noc poślubną
  • Olejki do masażu
  • Nietuzinkowy album na ślubne zdjęcia
  • Biżuteria upamiętniająca udaną zabawę
  • Występ tancerza erotycznego (oczywiście wygląd tancerza dobierany względem gustu bohaterki wieczoru)

Pamiętajcie w organizacji wieczoru panieńskiego ogranicza Was tylko wyobraźnia! A czy któraś z Was ma już za sobą swój wieczór panieński, albo jest w trakcie planowania? Może zechcecie podzielić się swoimi przeżyciami/ planami?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.