InPay24 – Szybkie przelewy – u nas to standard!

InPost Finanse nawiązał współpracę z SOFORT BANKING, międzynarodowym operatorem płatności online. Wprowadzili usługę InPay24, za pomocą której klient sklepu internetowego może dokonać płatności z własnego konta bankowości internetowej. Przelew zlecany jest automatycznie w internetowej bankowości klienta, a Sprzedawca otrzymuje potwierdzenie zleconej płatności w czasie rzeczywistym.

InPay24 to kolejne narzędzie Grupy Integer.pl, które zwiększy popularność internetowych zakupów. Nasze Paczkomaty InPost, dzięki którym możliwe jest samodzielne odbieranie i nadawanie przesyłek, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, podbijają światowe rynki, zapewniając klientom niespotykaną dotąd wygodę w korzystaniu z e-sklepów. InPay24 z kolei to krok w stronę zmniejszenia kosztów związanych z dokonywaniem płatności – mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

W przypadku jakichkolwiek problemów z realizacją płatności, InPost Finanse zobowiązuje się na przekazanie własnych środków i samodzielnego odzyskiwania zobowiązania od klienta. Sprzedawca internetowy zapłaci także znacznie niższą prowizję w porównaniu z innymi dostępnymi formami płatności internetowej. Opłata za korzystanie z InPay24 to zaledwie 1% wartości transakcji.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.