Nowy klub zakupowy twórców Grupera.

Tomasz Dalach i Marcin Mikołajczyk, współzałożyciele i byli zarządzający serwisu zakupów grupowych Gruper.pl, uruchomili Houzee.pl – klub zakupowy, oferujący artykuły wyposażenia wnętrz z dużymi rabatami.

Niebo od Benetton

Wierzymy, że ten projekt będzie prawdziwym przebojem w polskim internecie. Dlatego zdecydowaliśmy się wejść w niego z dużym rozmachem. Uruchomienie Houzee w sumie łączyło się z inwestycją miliona złotych. Włożyliśmy w przedsięwzięcie nie tylko pieniądze, ale także nasz czas i zaangażowanie - mówi Tomasz Dalach.

Kluby zakupowe odnoszą triumfy na całym świecie. Z jednej strony konsumenci oczekują zniżek i atrakcyjnych propozycji, z drugiej są przeładowani informacją i nie chcą już więcej uczestniczyć w masowej sprzedaży. Dobrze działający klub zapewnia im nie tylko atrakcyjne oferty, ale także pomaga dokonywać wyborów, dostarcza inspiracji i daje poczucie elitarności - dodaje Marcin Mikołajczyk.

Produkty oferowane na Houzee.pl są starannie dobierane przez zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie aranżacji wnętrz, designu i najnowszych trendów. Portal stawia na znane marki i wysoką jakość. Współpracują z takimi markami jak Benetton (porcelana), Iker, Massivo czy Ziiiro.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.