Nowi Partnerzy Mergeto.pl

Poznaj nowych Partnerów platformy Mergeto.pl

Divante wspiera firmy w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji nowych kanałów sprzedaży. Jest częścią Outsourcing Experts (OEX). OEX tworzy 5 firm, które mają ugruntowaną pozycję w segmencie usług związanych z kompleksowym zarządzaniem dokumentami i rejestracją danych; budową struktur handlowych; obsługą dużych projektów promocyjnych oraz programów lojalnościowych; logistyką produktów wsparcia sprzedaży;kompleksową obsługą projektów e-commerce; realizacją procesów rebrandingowych oraz telefoniczną obsługą klientów.

RozwińSklep.pl

RozwińSklep.pl powstał z połączenia pasji i 7 lat doświadczenia jego założycieli  w zakresie e-commerce. To niezależni konsultanci zajmujący się tworzeniem i kompleksowym zarządzaniem w obszarze e-handlu. Współpracują z najlepszymi firmami tworzącymi oprogramowanie, zajmującymi się promocją w internecie (SEO, SEM, Social Media, e-mail marketing), logistycznymi a także pośrednikami płatności. Dzięki temu są w stanie wybierać najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

ecommerce24h

eCommerce24h.pl to oprogramowanie sklepu internetowego i hurtowni internetowej. To Twój sklep z Twoją grafiką i Twoją domeną. Zapewniają hosting, aktualizacje oraz nadzór 24h/dobę co pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w e-biznesie. Klienci platformy mogą liczyć na rzetelną pomoc w konfiguracji oraz wsparcie techniczne w codziennej pracy związanej z rozwojem sklepu internetowego.

Agencja email marketingu FreshMail specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a w szczególności: budowaniu i zarządzaniu bazami danych, przeprowadzaniu kampanii emailowych, doradztwie w zakresie strategii, kreacji, a także analizie efektów kampanii mailingowych.

FreshMail pozwala na korzystanie z: targetowania behawioralnego, testów antyspamowych, testów A/B, testów klientów pocztowych, wsparcia w social mediach,rozbudowanego modułu raportowania i wielu innych opcji.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.