Oglądaj mecz za Heinekena

Fani piłki nożnej uzyskają dostęp do rozgrywek pucharowych UEFA Champions League w jakości HD. Aby skorzystać z tej możliwości, należy wejść na stronę www.liga.heineken.pl, a następnie wpisać kod spod kapsla lub zawleczki piwa Heineken. Jeden kod umożliwia obejrzenie jednego meczu.

Liga Mistrzów to emocje sportowe na najwyższym poziomie, które każdego roku gromadzą miliony fanów przed ekranami telewizorów. Jednak tylko skromna część tych rozgrywek jest ogólnodostępna. Postanowiliśmy wykorzystać fakt, że Heineken jest globalnym sponsorem Ligi Mistrzów i zaoferować polskim miłośnikom piłki nożnej dostęp do wszystkich meczów fazy pucharowej, jedynie za koszt butelki lub puszki piwa Heineken” – powiedział Wojciech Bogusz, Marketing Manager Heineken.

Dodatkowym elementem strony www.liga.heineken.pl będzie unikalna gra interaktywna, w której każdy kibic będzie miał szansę wygrać wyjazd na Finał do Lizbony. Co więcej, codziennie do wygrania będą konsole PlayStation 4 i pięciolitrowe kegi Heinekena. Promocja trwa od 10 lutego do 24 maja 2014 roku.

 

 

 

 

Źródło: NowyMarketing

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.