Energia dla firm w Mergeto.pl na 2016 tańsza niż w grupie Polimerowa Energia?

Grupa Zakupowa Mergeto.pl to grupa z prawdopodobnie najtańszą ofertą energii elektrycznej na rok 2016 i 2017. Wg aktualnego cennika energii elektrycznej dla firm ceny kształtują się następująco: energia na rok 2016 to nawet 225,90 zł za MWh, a na rok 2017 – 239,90 zł za MWh. Przy zużyciach powyżej 500 MWh / rok, wycena jest robiona indywidualnie i może być jeszcze niższa! Wykupując OPCJONALNY abonament na kompleksową obsługę doradztwa energetycznego, zaoszczędzimy dla Twojej firmy nie tylko na cenie samej energii ale także na kosztach dystrybucji.

Grupa zakupowa Mergeto.pl do oferowanej ceny energii dla członków grupy NIE DOLICZA żadnej dodatkowej prowizji jak wiele innych grup zakupowych. Niektóre grupy zakupowe do podanej Ci ceny doliczą nawet powyżej 20% prowizji (od wygenerowanych oszczędności) za uczestnictwo w grupie!

Sprawdź szczegółowy cennik energii na rok 2016 i dołącz do Grupy Zakupowej Mergeto.pl wypełniając formularz kontaktowy na stronie: http://info.mergeto.pl/energia-dla-firm-2016/.

Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie z najlepszą ofertą energii dla Twojej firmy!

Grupa Zakupowa Polimerowa Energia była największą grupą zakupową energii elektrycznej w Polsce w 2013 roku. W tym czasie grupie udało się zintegrować ponad 400 firm uczestników, którzy dzięki negocjacjom Grupy zaoszczędzili około 100 mln PLN. W ramach kontraktu z PGE o wartości 400 mln PLN, Grupa zakontraktowała dostawę energii na blisko 1,5 TWh, co daje w przybliżeniu 1 % całkowitego zużycia energii elektrycznej w Polsce.

Na czym polegała atrakcyjność modelu biznesowego i oferty rynkowej Grupy Polimerowa Energia?

Wyjaśnia to dokładnie Dyrektor Zarządzający – Waldemar Sobański. Według Sobańskiego siła tkwi we współpracy grupowej i efekcie synergii. Firma wynegocjowała korzystne stawki z producentami energii, roczne zużycie wszystkich zrzeszonych w Grupie spółek wynosi 1,5 TWh. Dzięki sile przetargowej  gwarantowana obniżka cen energii dla uczestników Grupy wynosi 22 proc. W 2012 roku było to średnio 12 proc. Grupa szacuje (w roku 2013), że w 2014 roku wszystkie należące do niej firmy zaoszczędzą blisko 200 mln PLN.

Do Grupy Zakupowej Polimerowa Energia można dołączyć wypełniając formularz na stronie energia.eplastics.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.