Podłącz ZA DARMO swój SKLEP INTERNETOWY przez plik XML generowany dla porównywarki cen!

Mergeto.pl to platforma handlowa, na której możesz w bardzo prosty sposób sprzedawać produkty ze swojego sklepu internetowego w zupełnie nowej formule aukcji grupowych.
Za darmo
i przy minimalnym zaangażowaniu swoich zasobów. Podaj adres url pliku XML z ofertą Twoich produktów generowanych dla porównywarki cen, zdefiniuj rabaty i rozpocznij sprzedaż nowym kanałem.

Dlaczego warto rozpocząć sprzedaż nowym, alternatywnym kanałem Mergeto.pl?

  • Mergeto.pl to jedyna platforma aukcyjna z zupełnie nowym typem aukcji (aukcji grupowych), łączących ze sobą cechy klasycznego serwisu aukcyjnego z ideą grupowych zakupów. Aukcje grupowe to aukcje, w których sprzedawca uzależnia cenę, wystawianego w aukcji towaru od łącznej ilości sprzedanej do wszystkich kupujących – cena towaru spada wraz z liczbą złożonych ofert zakupu. W interesie każdego kupującego jest więc polecanie Twojego towaru innym klientom, tak aby jak największa ich liczba dokonała zakupu. W ten oto sposób, kupujący działając w swoim interesie (niższa cena zakupu), działa aktywnie na rzecz zwiększenia Twojej sprzedaży!
  • Nowa formuła handlu pozwala Ci w prosty sposób zwiększyć sprzedaż przy rentowności, którą sam sobie założysz. Sam zdecydujesz jakich rabatów udzielisz kupującym i przy jakich wolumenach zakupu.
  • Sprzedajesz bez angażowania dodatkowych zasobów (czasu i pracowników) do obsługi nowego kanału sprzedaży.

Zaufali nam między innymi:

Co muszę zrobić aby produkty z mojego sklepu znalazły się w Mergeto?

  1. Zarejestruj swoją firmę w Mergeto.
  2. Podaj adres url swojego pliku XML z ofertą produktów, który jest generowany dla porównywarki cen. Mergeto zaimportuje Twoje produkty w formie szablonów aukcji, na podstawie, których będziesz mógł wystawić aukcje dwoma kliknięciami myszki. Obsługujemy obecnie pliki w formacie Ceneo. Już niedługo będzie możliwa integracja z pomocą plików w formatach innych porównywarek. Uwaga! Nie musisz mieć podpisanej umowy z porównywarką aby zintegrować swój sklep z Mergeto. Wystarczy, że Twój sklep będzie generował pliki w obsługiwanym przez nas formacie.
  3. Powiąż kategorie produktowe porównywarki z kategoriami Mergeto.
  4. Uzupełnij informacje dot. kosztów dostawy, rabatów dla określonych przez siebie przedziałów ilościowych, cykliczności aukcji (ile razy mają się automatycznie wystawić). Możesz uzupełniać informacje dla pojedynczych aukcji lub też hurtowo: dla wybranych lub wszystkich aukcji.
  5. Wystaw szablony w formie aukcji grupowych Mergeto.
  6. To wszystko! Teraz prowadzisz sprzedaż swoim tradycyjnym kanałem porzez swój sklep internetowy. W przypadku zmiany cen produktów, Mergeto pobierze je automatycznie (obecnie 3 razy w tygodniu) z Twojego sklepu i uaktualni szablony, tak aby kolejne wystawienia aukcji odbyły się z nowymi cenami. Jeżeli dodasz nowe produkty do sklepu zostaną one również dodane automatycznie jako nowe szablony aukcji. Powiadomimy Cię mailowo o nowych szablonach, tak abyś mógł uzupełnić brakujące dane i wystawić na ich podstawie nowe aukcje.

Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcje połączenia sklepu przez plik XML porównywarki.

Tutaj dowiesz się więcej na czym polegają aukcje grupowe w Mergeto.pl

« Przejdź na stronę główną Mergeto

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.