Narzędzie wzrostu działań zakupowych nieaktywnych użytkowników – Kupony Mergeto.pl

NA CZYM TO POLEGA?

Serwis internetowy wystawia aukcję grupową w serwisie Mergeto.pl na sprzedaż kuponów zakupowych uprawniających do zniżki kwotowej przy zakupie. Cena kuponu może spadać w zależności od liczby wszystkich sprzedanych kuponów. Mergeto.pl oferuje bezpłatne wsparcie w przygotowaniu grupowej aukcji z kuponami.

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

  • Możliwość pobudzenia do działań zakupowych nieaktywnych użytkowników poprzez udzielenie im rabatu na zakupy, ale przy gwarantowanej wartości łącznej sprzedaży do wszystkich uczestników akcji.
  • Możliwość zorganizowania promocji zakupowej, w której rabat udzielany kupującym zależy od łącznej wartości sprzedaży do tych klientów. Np. przy łącznej sprzedaży 30 tys. zł, rabat udzielony klientom to 20%, przy 25 tys. – 15%, przy 20 tys – 10% itd.
  • Pełna kontrola sprzedawcy nad wszystkimi parametrami akcji z kuponami tj.: wartością kuponu, liczbą dostępnych kuponów, wysokością rabatu przy określonej wartości sprzedaży.

DLA KOGO?

Dla serwisów / sklepów internetowych mających w swojej bazie nieaktywnych użytkowników tj. takich, którzy od określonego czasu nie podjęli żadnych działań zakupowych.

Dla serwisów internetowych sprzedających usługi i towary zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym.

Dla firm chcących precyzyjnie kalkulować rentowność promocyjnych akcji sprzedażowych – Mergeto.pl ma inny model biznesowy niż klasyczne serwisy zakupów grupowych (sprzedażowy, a nie marketingowy).

PŁATNOŚCI.

Płatność za kupony jest dokonywana przez kupujących wyłącznie on-line poprzez PayU BEZPOŚREDNIO NA KONTO SPRZEDAWCY (Mergeto.pl nie pośredniczy w przekazywaniu środków pieniężnych).

Klient po zapłaceniu za kupon otrzymuje unikalny kod, który może wykorzystać przy zakupie do obniżenia kwoty płatności o nominalną wartość kuponu. W większości najpopularniejszych sklepów internetowych i sklepach na platformach sklepowych można skonfigurować sklep aby automatycznie obniżał kwotę do zapłaty o określoną sumę na podstawie podanego kodu. Po zakończonej aukcji grupowej z kuponami, sprzedawca otrzymuje listę sprzedanych kuponów wraz z przypisanymi do nich, unikalnymi kodami rabatowymi.

ILE TO KOSZTUJE?

Serwis Mergeto.pl pobiera stałą, 5% prowizję od każdego sprzedanego kuponu.
Prowizja liczona jest od deklarowanej, nominalnej wartości kuponu.
KLIKNIJ I POBIERZ PREZENTACJĘ
KLIKNIJ I POBIERZ PREZENTACJĘ
KLIKNIJ I POBIERZ PREZENTACJĘ

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? MASZ DODATKOWE PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ.

Agata Posmyk
agata.posmyk@mergeto.pl
tel. (42) 288 17 05

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.