Już niebawem nowe funkcjonalności platformy Mergeto.pl

W odpowiedzi na zgłaszane przez użytkowników zapotrzebowania, 15 lipca 2013 roku zostanie wdrożona nowa wersja platformy Mergeto.pl. Serwis w nowej odsłonie będzie oferował szereg nowych funkcjonalności, w tym:

  • możliwość natychmiastowego kupna towaru lub usługi po aktualnej cenie (opcja ‘Kup teraz’), 
  • zakup bez rejestracji, 
  • płatności on-line za pośrednictwem serwisu PayU, 
  • możliwość wystawiania aukcji na sprzedaż kuponów rabatowych
  • nowy mechanizm grupowania dostawy 
  • zupełnie nowy panel do zarządzania sprzedażą dla sprzedawców.

Wdrożenie nowych funkcjonalności platformy poprzedzone było badaniem przeprowadzonym wśród użytkowników Mergeto.pl. Miało ono  na celu pozyskanie informacji  ,które pomogłyby nam w wytyczeniu kierunków funkcjonalnego rozwoju platformy. Wyniki badania jednoznacznie wskazały, że zarówno sprzedający, jak i kupujący, poza możliwością sprzedaży większych wolumenów i możliwości uzyskania niższej ceny oczekują usprawnienia obsługi procesu zakupowo-sprzedażowego” – mówi Robert Borowczyk, Członek Zarządu Mergeto.pl.  

Opcja ‘Kup teraz’, także z możliwością zakupu bez konieczności rejestracji w serwisie, umożliwi użytkownikom dokonywanie transakcji bez konieczności czekania na zakończenie aukcji i ustalenia finalnej ceny towaru lub usługi. Klienci serwisu zwracali uwagę, że czasami spadek ceny już w trakcie trwania aukcji jest na tyle atrakcyjny, że byliby gotowi dokonać natychmiastowego zakupu, szczególnie w przypadku gdy potrzebowali towaru praktycznie „od ręki”. W przypadku zadeklarowania przez sprzedawcę możliwości płatności online, czas potrzeby na dostarczenie towaru do kupującego jeszcze bardziej się skróci. Potwierdzenie płatności w tym przypadku dostawca dostanie praktycznie natychmiast po dokonaniu elektronicznej płatności przez kupującego.

Zupełnie nowym rozwiązaniem zaimplementowanym w Mergeto.pl będą też kupony rabatowe, których cena będzie mogła zależeć od łącznego wolumenu transakcji wszystkich kupujących. Rozwiązanie to będzie idealnym rozwiązaniem do sprzedaży z upustem usług oraz towarów, których szczegółowa specyfikacja lub opcje wyceniane są wg wymogów kupującego.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.