Orlen konkurencją dla Paczkomatów.

„Stacja z Paczką” to nowa usługa Orlenu która, umożliwia klientom indywidualnym oraz firmom nadawanie i odbieranie przesyłek pocztowych o masie do 25 kg na wybranych stacjach ORLEN na terenie całej Polski.

- Systematycznie rozszerzamy portfolio usług dostępnych na naszych stacjach. Z pewnością zaletą naszej sieci w kontekście tego typu nowoczesnych rozwiązań jest jej liczebność i równomierne rozmieszczenie terytorialne obiektów. Zapewnia to optymalny dostęp do usługi nadawcom i odbiorcom przesyłek – powiedział Marek Balawejder, dyrektor wykonawczy ds sprzedaży detalicznej PKN ORLEN.

- Projekt jest odpowiedzią na m. in. aktywny tryb życia Polaków, którzy pragną szybkiego wyboru opcji dostawy oraz sami chcą decydować o miejscu i czasie odbioru lub nadania przesyłki. Nowe oblicze dostaw – Stacja z Paczką – to dodatkowo elastyczność i wygoda w ekonomicznym modelu rozliczeniowym. Usługa jest wykorzystywana przez sklepy internetowe, które dzięki Stacji z Paczką mogą przedstawić swoim klientom ekonomiczne rozwiązanie, a także uwiarygodnić się, oferując ponad 650 punktów osobistego odbioru (POO) na Stacjach Paliw ORLEN czynnych 24 godziny 365 dni w roku – mówi o nowej usłudze Damian Puczyński, Prezes Zarządu Dazumi Sp. z o.o, dostawcy i technicznego integratora technologii.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.