Merlin.pl zapowiada nowy sposób sprzedaży książek

Sklep internetowy Merlin.pl zapowiada nowy sposób sprzedaży książek.  W pierwszym półroczu 2014 roku chce wprowadzić nowy projekt – Merbook (najnowszej jakości czytnik e-booków, stworzony specjalnie dla Merlin.pl, ale także model sprzedażowy książek online w ramach abonamentu, największa baza e-booków, dziesiątki tysięcy plików do kupienia jednym kliknięciem, innowacyjna aplikacja mobilna).

W Polsce na razie 98 % rynku to książki drukowane, jednak wdrożenie w życie naszego projektu sprawi, że cały ten segment czeka e-bookowa rewolucja. Dostrzegamy ogromny potencjał w rynku e-booków, idziemy z duchem czasu i działamy zgodnie ze światowym trendem- mówi Jakub Radkowski, Kierownik Działu Projektów Specjalnych z Merlin.pl

Merlin.pl nie zdradza jeszcze szczegółów, ale najprawdopodobniej projekt ten będzie realizowany w współpracy z jedną z największych sieci telefonii komórkowej w Polsce.

Merlin.pl należy do czołówki w polskiej branży e-commerce. W maju br. Merlin.pl został przejęty przez giełdową Spółkę Czerwona Torebka.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.