Międzynarodowe targi HoReCa.

Już 5 listopada ruszają 22. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 8. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS, 13. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 12. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. Doskonale dobrane pod względem tematyki, odbywające się w jednym miejscu i czasie targi to doskonała okazja, by zapoznać się z nowościami w branży i nawiązać międzynarodowe kontakty.

Co roku ponad 320 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje na Targach kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Targi to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

Ponadto, w ramach Targów odbywają się: Salon Produktów Regionalnych, Salon Kawy i Herbaty, Krakowski Bieg Kelnerów, liczne szkolenia, warsztaty i konkursy.

Targi HORECA® z ponad 20-letnią tradycją są najważniejszym jesiennym miejscem spotkań w Polsce. To doskonała możliwość promocji wśród profesjonalistów z branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej – co roku Targi odwiedza ponad 11 tysięcy gości z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy.

Więcej na targi.krakow.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.