Nowy kongres Online Marketing.

Ósma edycja najbardziej rozpoznawalnego i praktycznego wydarzenia marketingowego w Polsce! Nowy Kongres Online Marketing 2014/2015 = Ogólnopolska konferencja + Certyfikowane warsztaty.

Dlaczego warto?

Certyfikowane warsztaty Google AdWords i Google Analytics – możecie Państwo wziąć udział w ponad 2-godzinnych Certyfikowanych Warsztatach z Google AdWords oraz Google Analytics, na których zdobędziecie gruntowną wiedzę i otrzymacie certyfikat sygnowany przez wybitnych Prelegentów-Praktyków – Certyfikowanych Trenerów Google. Uwaga! Tylko 100 miejsc!

Dwie ścieżki tematyczne, osobno dla B2B i B2C  – Teraz jeszcze bardziej tematyka będzie zbliżona Państwa potrzebom!

Tylko najlepiej oceniani Prelegenci  – Wszyscy Prelegenci zostali starannie dobrani w wieloetapowym procesie rekrutacji. Musieli się legitymować spektakularnymi dokonianiami zawodowymi, a jeśli występowali już  wcześniej na kongresie Online Marketing, musieli otrzymać co najmniej ocenę 5,5/6, aby móc wystąpić ponownie.

Wszystkie prelekcje rejestrowane w formie wideo – Dzięki profesjonalnej rejestracji wideo, po powrocie będą Państwo mogli raz jeszcze przeanalizować zarówno prelekcje, w których brali Państwo udział, jak również te, które odbywały się równoległe z Państwa ścieżką. Dodatkowo nagrane zostaną Warsztaty z Google Analytics i Google AdWords!

3 panele „Pytania i odpowiedzi” – Zgodnie z Państwa sugestiami aż 3 panele będą poświęcone pytaniom i odpowiedziom na Państwa indywidualne problemy. Wszyscy prelegenci będą do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania!

100% merytoryki, 0% prelekcji sponsorowanych – Wszystkie prelekcje są warsztatowe i jako jedyne na rynku nie zawierają żadnych treści autopromocyjnych – niosą za sobą rzeczywistą i praktyczną wartość dla Państwa. Wszystkie prelekcje zanim zostaną zaprezentowane na Kongresie podlegają wnikliwej ocenie Rady Programowej Online Marketing Polska.

Więcej na kongres-online.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.