Konferencja Personal Branding dla mikro i małych przedsiębiorstw.

Rozpocznij inwestowanie w swoją markę!

To już trzecia edycja konferencji Personal Branding dla mikro i małych przedsiębiorców. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie 28 listopada w godzinach od 9.00 do 15.30. Głównym tematem tej edycji będzie komunikacja marki, więc możecie Państwo się spodziewać wiedzy z zakresu socialmedia, marketingu oraz mediów. Agenda spotkania będzie na bieżąco uzupełniana.

Prelegenci:

Monika Czaplicka
W branży social media działa od 8 lat. Pra­cuje w swo­jej agen­cji Wobuzz dla klien­tów z róż­nych dzie­dzin, przez lata zaj­mo­wała się mar­ke­tin­giem szep­ta­nym oraz przy­go­to­wy­wa­niem stra­te­gii mar­ke­tin­go­wych, ale jej fascy­na­cją pozo­stają wyzwa­nia, takie jak kry­zysy w mediach spo­łecz­no­ścio­wych.

 

Anna Szubert
Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym w USA Strategiem Personal Brandingu. Łącząc kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, będąc aktywnym doradcą z zakresu HR i PR oraz wykładowcą akademickim posiada wysoko cenione umiejętności wspierania Klientów w ich dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

 

Katarzyna Kramnik
Specjalistka z zakresu social media i content marketingu. W swojej pracy łączy pasję do pisania, komunikacji i nowych mediów. Uwielbia różnorodność, co widać w portfolio marek, dla których pracowała i pracuje – od marketingu i social media po branżę farmaceutyczną i kosmetyczną.

 

Ewa Struzik
Z wykształcenia polonistka i psycholog biznesu, zawodowo zajmuje się komunikacją marki w agencji kreatywnej. W branży marketingowej działa od 6 lat. Doświadczenie zawodowe rozpoczęła od promocji jednego z projektów unijnych.

 

Michał Zwierz
Od 2004 roku tworzy strategie kreatywne dla znanych, dużych brandów: Coca-Cola, L’Oreal, UPC, Samsung, P&G, Amnesty, Fiat. Teraz całkowicie skupiony na tworzeniu marki osobistej i herbów dla ludzi, którzy chcą po sobie zostawić „znak” na pokolenia. 

 

Marcin Osman
Jako przedsiębiorca i trener rozwiązuje problemy i wyzwania biznesowe, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Autor bestsellerowej książki „Biznes Ci ucieka”.

 

Magdalena Jagielska
Absolwentka wydziału psychologii SWPS w Warszawie. Specjalizuje się w nowoczesnym naukowym podejściu do zachowań konsumenckich oraz w badaniach rynku, w szczególności reklamy. 

 

Marcin Struzik
Z wykształcenia ekonomista, z zawodu i zainteresowania video-edytor, bloger, wielbiciel wszelkiej formy ruchomych obrazków. Na co dzień odpowiedzialny za filmowe produkcje szkoleniowe i promocyjne w firmie GetResponse. 

 

Justyna Kozioł
Justyna Kozioł – od 9 lat związana z branżą Public Relations. Uzależniona od radia i prasy. 1,5 roku temu wymyśliła projekt Pani od PR, w ramach którego pomaga małym, kreatywnym biznesom nawiązywać relacje z dziennikarzami największych, ogólnopolskich mediów.

 

Więcej na personalbrandingpolska.pl

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.