Funkcjonalność ułatwiająca kontakt między stronami transakcji.

Każdy z Nas, kto miał kiedykolwiek do czynienia ze sprzedażą w Internecie wie jak istotny jest płynny przepływ informacji. Również wszelkie szumy komunikacyjne mogą zagłuszać poprawnośc informacji lub opóźniać ich odbiór. Oczywiście sytuacja taka nie sprzyja poprawnemu przebiegowi transakcji, a czasem nawet powoduje poważniejsze problemy takie jak, wysyłka towaru na zły adres czy niedomówienia co do terminu dostawy. Nasz zespół codziennie stara się udoskanalać funkcjonalność Mergeto, by Wam naszym klientom, pracowało się jak najlepiej.

Ważną funkcją jaka została ostatnio udostępniona, jest lista wszystkich osób kupujących na danej aukcji, wraz z ich dokładnymi danymi. Lista taka ma ułatwić i usprawnić sprzedawcy proces wysyłki, który przy większej liczbie kupujących może okazać się problematyczny. Lista taka zawiera dane wszystkich kupujących na danej aukcji, wraz z kwotami jakie są oni zobowiązani zapłacić za towar oraz rodzajem wysyłki, którą wybrali. Lista ta jest dostępna dla sprzedawcy po zakończeniu aukcji w zakładce moje aukcje. Przy każdej z zakończonych aukcji znajduje się przycisk, pod którym dostępne są akcje jakie można wykonać z aukcją po jej zakończeniu. Chcąc zobaczyć listę kontrachentów powinniśmy wybrać zakładkę z danymi wszystkich kupujących. Wówczas, gdy mamy gotowe kompletne zestawienie kontrachentów. Więc nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na wpłatę i spokojnie wysyłać sprzedany towar.

Funkcja ta jest dostępna również dla kupujących. Znajduje się ona dkoładnie w tym samym miejscu, czyli w zakładce moje aukcje i przy wybranej aukcji przycisk akcje, pod którym kryje się lista z danymi sprzedawcy. Bezpośredni kontakt obu stron może okazać się niezbędny przy wszelkiego typu komplikacjach. Często bowiem bardzo zależy nam na szybkiej wysyłce towaru, a w tym przypadku kontakt telefoniczny będzie działał znacznie szybciej niż kontakt mailowy. Wię korzystajcie z udogodnień bo naprawdę warto!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.