Aktualizacja regulaminu – weryfikacja konta użytkownika przez darmowy SMS

Wprowadziliśmy modyfikacje do punktu 2.10 Regulaminu Mergeto w związku z wprowadzeniem możliwości weryfikacji konta poprzez darmowy SMS.

Poniżej treść zmodyfikowanego punktu 2.10 Regulaminu Mergeto:

2.10
Użytkownik w celu uzyskania dostępu do wszystkich usług świadczonych przez Mergeto musi dokonać pełnej aktywacji Konta wybierając jeden z kilku sposobów udostępnianych przez Mergeto:

  1. Wysłanie na podany przez Użytkownika numer telefonu komórkowego darmowego SMS’a z kodem weryfikacyjnym Mergeto.
  2. Załączenie skanów dokumentów potwierdzających prawdziwość podanych podczas rejestracji danych – Użytkownik załącza skany dokumentów na przewidzianej do tego stronie Mergeto w panelu zarządzania Kontem Użytkownika. Ten sposób weryfikacji jest dostępny wyłącznie dla Konta Firma, a Użytkownik jest zobowiązany do załączenia skanów dokumentów rejestrowych firmy: KRS (w przypadku podmiotów z osobowością prawną) lub pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej (w przypadku podmiotów bez osobowości prawnej), NIP, REGON.
  3. Mikropłatność On-line – w przypadku, gdy Użytkownik posiada rachunek w jednym z banków współpracujących z operatorem płatności – Platnosci.pl i udostępniających tzw. „szybkie płatności”, Użytkownik dokonuje wpłaty w zdefiniowanej kwocie 1,01 zł na konto serwisu Mergeto.
  4. Przelew kwoty 1 gr. – Użytkownik podaje swój numer rachunku bankowego, otworzony i prowadzony przez bank na jego imię i nazwisko (w przypadku Użytkownika indywidualnego) lub nazwę firmy (w przypadku Użytkownika Konta firma), na który operator Mergeto, robi przelew kwoty 0,01 PLN, który w tytule przelewu zawiera kod aktywacyjny Konta. Po zaksięgowaniu przelewu na Koncie Użytkownika, Użytkownik podaje otrzymany kod przeznaczonej do tego stronie Mergeto (zostaje na nią automatycznie przekierowany po zalogowaniu).

Uzyskanie pełnej aktywacji konta za pomocą Mikropłatności On-line lub Przelewu kwoty 1 gr., przez Użytkownik Konta Firma i dokonania pełnej aktywacji Konta, o której mowa powyżej, skutkującej uzyskaniem pełnego dostępu do wszystkich usług Mergeto, nie zwalnia tego Użytkownika z obowiązku załączenia lub przesłania kopii dokumentów, o których mowa w pkt. 2.3 i ich pozytywnej weryfikacji przez Mergeto.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.