Koko Koko Euro spoko, czyli przygotowania do wielkiej zabawy!

Mergetomaniacy, skoro wśród Was jest tylu fanów futbolu chcielibyśmy Wam przedstawić wachlarz najciekawszych  gadżetów piłkarskich jakie znamy. Być może niektóre z nich są Waszymi obiektami pożądania i chcielibyście mieć je w swojej kolekcji. A właśnie, czy kolekcjonujecie przedmioty związane z Waszymi ulubionymi klubami?

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy które będą rozgrywane w Polsce i na Ukrainie jesteśmy zalewani przez falę gadżetów futbolowych, których nie sposób nie zauważyć gdzie tylko się człowiek odwróci. Rozprowadzaniem tychże gadżetów i propagowaniem piłkarskich emocji zajmują się różne firmy zarówno sponsorzy jak i firmy zupełnie nie związane z branżą. Każdy chce coś uszczknąć z tego wydarzenia, dlatego też gadżety są rozdawane na każdym kroku, a hasła nawołujące do wspólnego świętowania rozgrywek są wszechobecne.

Najczęstszymi gadżetami zdaje się być ceramika reklamowa, bo jakże by wyobrazić sobie świętowanie bez napoju bogów? No trudno, a więc czemu nie rozkoszować się nim zamiast ze zwykłej szklanki, z kufla w biało – czerwonych barwach czy z logotypem Euro? Szczęściarze, którym udało się zdobyć bilety na mecze co prawda nie będą mieli takich rozterek, ale co z resztą fanów świętujących przed telewizorami?  Z pewnością tak podany napój lepiej zaspokoi nasze pragnienie podczas oglądania ekscytujących rozgrywek w letnie, upalne popołudnie niż wypity prosto z butelki.

Źródło: http://www.mergeto.pl/merged-auction/1517859/kufel-euro-2012-barylka

Idąc tym tropem najeży pomyśleć również o tym, iż piłkarskie święto Europy trwać będzie 23 dni, a więc mogą nas rozboleć ręce od tego całego klaskania, skakania i tym podobnych. Warto więc zainwestować z sprzęt, który z pewnością pozwoli nam dobitnie i wystarczająco głośno wyrazić nasz zachwyt lub niezadowolenie. Generalnie akcja pod hasłem „Make some noise”. Oczywiście producenci piłkarskich gadżetów zadbali o to. Na rynku pojawiły się już nie tylko trąbki i grzechotki ale również „Orle skrzydła”.  Nowość na rynku, dzięki której można nie tylko dopingować swoją drużynę ale i również wachlować się w upalne dni! Gadżety są dostępne w kolorach klubów, które zagrają na Euro. Ale odlot! ;)

 

Źródło:  http://www.mergeto.pl/merged-auction/1517911/nowosc-orle-skrzydlo-odlotowy-doping

Gdy już oglądamy rozgrywki i intensywnie kibicujemy naszym faworytom wiadomo, że jesteśmy nie tylko spragnieni ale i chętnie wrzucilibyśmy coś na ruszt. Od kilku tygodni w sklepach możemy nabyć różne przekąski do z futbolowymi odwołaniami. Przykładowo jeden z wiodących producentów chipsów oferuje nam linię nawiązującą do tradycyjnych smaków odpowiednich dla 4 drużyn biorących udział w Euro. Polski smak również odnajdziemy, a są nim „kurki w śmietanie”. Co prawda nie jesteśmy pewni czy to typowy smak dla naszego kraju, ale taki był wynik głosowania (to konsumenci wybierali najlepszy smak chipsów).

Zahaczając o temat patriotyzmu, łódzka projektantka – artystka zaprojektowała nietypowe gadżety dla kibiców. Z pewnością wyróżniają się one wykonaniem i projektem – który nawiązuje do symboli polski oraz elementów stroju narodowego- oraz tym, iż w 100% są wyprodukowane w  Polsce. Jest to odpowiedź artystki na chińszczyznę, która nie ma co ukrywać, zalewa nasz rynek od dłuższego czasu. Według autorki gadżetów, są one do wykorzystania również na codzień, ponieważ w kolekcji znajdują się naszyjniki dla Pań jak i ozdoby dla Panów. Są także buławy z dzwoneczkami, które mają dopingować naszych piłkarzy. Na temat użyteczności tych pamiątek, bo takie też jest założenie ich twórczyni, zdania są podzielone. Mimo wszystko widać, że produkt jest ciekawy, ponieważ budzi różne uczucia. Chociaż z pewnością nie aż takie, jak nasz narodowy hymn dedykowany na Euro 2012 ;) Grunt to mieć dystans do samych siebie!

Źródło: http://expressilustrowany.pl/gadzety-euro-2012-rodem-z-lodzi,artykul.html?material_id=4f606340fbaedd8c0e000000

 

Oprócz tych gadżetów na rynku jest masa innych, które cieszą się również dużym powodzeniem. Możecie nabyć kubki, zapachy do samochodów, zapalniczki, dla tych co lubią się przebierać są również całe stroje piłkarskie, bodyflag, a nawet bikini specjalnie dla fanek futbolu.

Polska reprezentacja według nas ma standardowy wachlarz gadżetów jakie może zaoferować swoim fanom. Proponujemy wykazać się odrobiną fantazji i zagościć na codzień w domach swoich fanów oferując im również bardziej użyteczne gadżety, jak na przykład robi to Barcelona. Bo kto by nie zjadł grzanki z herbem Barcy?! W końcu ich dewiza to: Més que en club (Więcej niż klub).

Źródło: http://www.blaugranas.com/ya_han_puesto_camisetas_con_las_6_copas_flipo-itemap-117-24759-4.htm

Popieracie czy może macie inne zdanie? A może widzieliście jakieś ciekawe projekty gadżetów futbolowych lub ich nietypowe zastosowanie? Dużo byli byście w stanie dać za gadżet z godłem waszego ulubionego klubu? Co powiecie na paczkę chipsów za 150 pln? My jednak podziękujemy ;)

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.