Czym jest Mergeto

.

Mergeto to platforma handlowa dla firm oferująca 3 korzyści dla swoich użytkowników:

.

CZYM-JEST-MERGETO

.

Dlaczego w Mergeto ceny są dużo niższe?

Jeśli sprzedajemy sami, to jako platforma kupująca duże wolumeny produktów dostajemy od producenta/dystrybutora bardzo duże rabaty, których Twoja firma nie jest w stanie osiągnąć przy dużo mniejszym zakupie. Analogiczne rabaty Twoja firma otrzyma jeżeli towar jest sprzedawany w Mergeto, bezpośrednio przez producenta. Tym samym, robiąc zakupy dla firmy w ramach aukcji grupowych Mergeto, w których Twój zakup jest częścią dużego wolumenu, tworzonego przez wiele mniejszych zakupów, otrzymujesz większość rabatu, który my wynegocjowaliśmy. Zostawiamy sobie tylko niewielką marżę. Od teraz, Twoja firma może kupować w detalicznych ilościach otrzymując za każdym razem ofertę jak przy hurtowowym zakupie.

.

Jak kupować towary w niższych cenach dla Twojej firmy?

To proste! Dokonaj zakupu po aktualnej cenie i wybierz ‚Kup teraz’ lub złóż ofertę zakupu po niższej cenie w opcji ‚Kup jak spadnie cena’. Instrukcje jak kupować znajdziesz w sekcjach: Jak kupować w aukcji jednoproduktowej oraz Jak kupować w aukcji multiproduktowej

.

Jak sprzedawać większe ilości towarów z oferty Twojej firmy?

Wystaw do sprzedaży produkty oferowane przez Twoją firmę w ramch aukcji grupowych Mergeto – jednoproduktowych lub multiproduktowych. W swoich aukcjach udziel kupującym rabatu zależnego od łącznej ilości lub wartości sprzedanego towaru do wszystkich firm biorących udział w aukcji. W ten sposób przyciągasz kupujących atrakcyjną ceną, a w zamian dostajesz większy wolumen sprzedaży. Nie ponosisz żadnych kosztów sprzedaży poza niewielką prowizją i opcjonalnymi kosztami promowania produktów na stronach Mergeto.

.

Jak nagradzamy osoby składające w imieniu firmy zamówienia w Mergeto?

30% prowizji, którą pobieramy od sprzedawców przekazujemy do puli przeznaczonej na wygrane w Mergeto Jackpot. Jeżeli złożysz zamówienie dla firmy, którą reprezentujesz i ten zakup zasili (nie z Twoich pieniędzy ale z prowizji sprzedawcy) pulę o kwotę brakującą do wygranej (zgodnie z Regulaminem Mergeto Jackpot), otrzymujesz całą kwotę z puli. Udział osoby reprezentującej firmę w Mergeto Jackpot jest anonimowy.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.