Jak kupować w aukcji grupowej jednoproduktowej?

Kupujesz produkt w cenie hurtowej ale już od 1 szt.

Kupowanie w aukcji jednoproduktowej przypomina kupowanie w zwykłym sklepie internetowym. Różnica polega na tym, że cena produktu spada wraz z liczbą wszystkich sprzedanych towarów w aukcji: do Ciebie i innych kupujących łącznie. Stąd też przy  zakupie od 1 sztuki możesz dostać cenę jak przy zakupie np. 1000 sztuk bo pozostały wolumen 999 sztuk zostanie wypracowany przez innych kupujących.

jak-kupowac-w-aukcji-jednoproduktowej-1

W widoku aukcji możesz sprawdzić aktualnie osiągniętą cenę produktu. Dodatkowa tabela pokazuje jak będzie spadać cena wraz z liczbą sprzedanych towarów do wszystkich kupujących w tej aukcji.

Opcje zakupów

Aby wybrać jaką ilość produktu chcesz kupić kliknij jeden z dwóch przycisków:

Kup teraz  – jeżeli chcesz kupić po aktualnie osiągniętej cenie.  Cena może jeszcze ulec obniżeniu po doliczeniu ilości kupowanego przez Ciebie w tej chwili produktu.

lub

Kup jak spadnie cena – jeżeli chcesz uzależnić dokonanie zakupu od wymaganej przez Twoją firmę, maksymalnej ceny, którą Twoja firma jest skłonna zapłacić (z cen dostępnych w tabeli). Jak tylko wymagana przez Ciebie cena zostanie osiągnięta, poinformujemy Cię o tym fakcie. Będziesz mógł wtedy dokonać zakupu zmieniając swoją ofertę zakupu na ‚Kup teraz’ lub poczekać do końca aukcji licząc, że cena może jeszcze spaść. W przypadku gdy do końca aukcji, wymagana przez Ciebie cena nie zostanie osiągnięta, nie dokonasz zakupu.

Uwaga: W części aukcji, wymagana jest wcześniejsza rejestracja, a w aukcjach oznaczonych znakiem ‚Zakup bez rejestracji’ możesz dokonać zakupu bez zakładania konta w Mergeto.

Składanie oferty zakupu

Przy składaniu oferty zakupu i podawaniu ilości produktu, którą chcesz kupić (na formularzu składania oferty) zawsze wyświetlimy Ci aktualną wartość zamówienia i wartość naliczonego rabatu.

 jak-kupowac-w-aukcji-jednoproduktowej-2

Na stronie potwierdzenia (przed złożeniem wiążącej oferty zakupu) masz możliwość sprawdzenia jeszcze raz czy wszystkie parametry składanego przez Ciebie zamówienia są OK.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.