W jaki sposób kupować?

.

Najtaniej jak się da

Czyli w cenach, bez kosztów, które obecnie pokrywa Twoja firma:

  • zbędnych pośredników,
  • magazynowania produktów,
  • handlowców i przedstawicieli handlowych.

.

Formuła zakupu tych samych produktów, ale w niższych cenach

Zakupy dla firm w Mergeto oparte są na nowej, wymyślonej przez nas formule aukcji grupowych. Aukcje grupowe to takie aukcje w których udzielany jest rabat zależny od wielkości zbiorczego zamówienia. Takie zamówienie może składać się z wielu mniejszych zamówień, składanych przez różnych, nie współpracujących ze sobą kupujących. Jednym z takich zamówień może być zamówienie składane przez Ciebie dla Twojej firmy.

W aukcjach jednoproduktowych rabat udzielany jest w postaci malejącej ceny towaru, która spada wraz z liczbą zamówionych produktów przez wszystkich uczestników aukcji. W aukcjach multiproduktowych, w których sprzedawanych jest wiele produktów, rabat rośnie wraz ze wzrostem sumarycznej wartości zamówienia zbiorczego.

Zakupu w aukcjach możesz dokonywać natychmiast po wybraniu opcji ‚Kup teraz’ lub zlecić dokonanie zakupu gdy cena produktu (w aukcji jednoproduktowej) lub rabat (w aukcji multiproduktowej) osiągnie satysfakcjonujący Cię poziom, wybierając opcję ‚Kup jak spadnie cena’.

.

Co zyskujesz dla firmy, a co dla siebie?

Dla firmy oszczędzasz pieniądze, dokonując nawet niewielkiego zakupu ale zawsze w hurtowej cenie. Tak jak napisaliśmy powyżej, Mergeto redefiniuje pojęcie hurtowości poprzez grupowanie wielu mniejszych zakupów wchodzących w skład zbiorczego zamówienia.

Dla siebie, jako osoby, która składa zamówienie w imieniu firmy, masz możliwość otrzymania nagrody gotówkowej za dokonany zakup w formule Mergeto Jackpot. Pieniądze na wygrane są odkładane z prowizji pobieranej od sprzedawców, od każdej transakcji zawartej poprzez Mergeto. Na wypłaty przeznaczamy aż 30% tej prowizji. Udział osoby reprezentującej firmę w Mergeto Jackpot jest całkowicie anonimowy.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.